وبلاگ


تفاوت بین کرم روز و کرم شب

تفاوت بین کرم روز و کرم شب

درباره کرم های روز و شب تفاوت بین این دو چه می دانید؟ پوست صورت نیز مانند سایر اندام‌های بدن انسان به مرور زمان دچار ضعف و پیری می‌شود. برای کاهش روند پیری پوست بهترین راه حذف عوامل مضر محیطی و انجام مداوم مراقبت‌ های پوستی است. استفاده از کرم‌های روز و شب یک روش عالی و ایده آل برای کاهش سرعت پیری پوست است. نکته مهم این است که یک بار استفاده از هیچ کرمی معجزه نمی‌کند و مراقبت‌های پوستی باید به صورت مداوم انجام شود. ما در این مقاله از مجله زیبایی و آرایش میس و مستر قصد داریم تفاوت بین کرم روز و شب، فواید و عملکرد هر کدام را به صورت کامل بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

کاهش حجم معده با روش های طبیعی (غیر از جراحی)

کاهش حجم معده با روش های طبیعی (غیر از جراحی)

کاهش حجم معده از مهمترین متد های کاهش وزن است که ترکیبی است از کنترل عادت غذا خوردن، رژیم غذایی و ورزش. از لحاظ علمی سایز اصلی معده کم نمیشود مگر با عمل جراحی. اما آنچه کاهش حجم معده نامیده میشود مربوط به خاصیت الاستیکی و بادکنکی معده است. با رژیم مناسب غذایی و ورزش شما میتوانید معده خود را تمرین دهید که کمتر باز شود. با کاهش حجم معده غذای کمتری نیز در هر وعده غذایی دریافت میشود.

هدف از ایجاد وبلاگ توسط شرکت روبی کالا
شرکت روبی کالا در جهت بالا بردن اطلاعات علمی شما عزیزان اقدام به راه اندازی وبلاگ اطلاعاتی خود نموده است امید است شما عزیزان ما را در بالاتر بردن این هدف یاری رسانید
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...